مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از نصب و راه‌اندازی سامانه کیف الکترونیکی در تمامی جایگاه‌های سوخت در آستانه اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد و گفت: به زودی از نسل جدید کارت های سوخت رونمایی می‌شود.

جلیل سالاری در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت نصب و راه اندازی سامانه پرداخت الکترونیکی وجه سوخت در تمامی جایگاه‌های بنزین و گازوئیل ایران، گفت: مهمترین سیاست اجرای این سامانه الکترونیکی افزایش ضریب ایمنی و کاهش جابه جایی پول نقد در سطح جایگاه‌های سوخت کشور است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اعلام اینکه در آستانه اجرای فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها این سامانه الکترونیکی در تمامی جایگاه‌های سوخت کشور نصب و راه اندازی شده است، تصریح کرد: هم اکنون سامانه کیف الکترونیکی در حدود سه هزار جایگاه بنزین و گازوئیل قابلیت اجرایی دارد.
 
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تاکنون هیچگونه اجباری برای دارندگان کارت هوشمند سوخت برای استفاده از کیف الکترونیکی در نظر گرفته نشده است، اظهار داشت: با این وجود ارائه تسهیلات و اجرای طرحهایی برای توسعه فرهنگ استفاده از کیف الکترونیکی سوخت در جایگاه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.
 
وی میزان تراکنش استفاده از کیف الکترونیکی در جایگاه‌های سوخت را 3 تا 4 درصد عنوان کرد و یادآور شد: افزایش استفاده از این خدمات جانبی پرداخت پول سوخت یکی از اهداف کلان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است.
 
سالاری با تاکید بر اینکه به زودی از نسل جدید کارتهای هوشمند سوخت رونمایی می شود، خاطرنشان کرد: این کارتها دارای قابلیت های جدیدی است که علاوه بر جایگاه‌های سوخت، امکان استفاده از آن در سایر مراکز خرید و تجاری هم وجود دارد.
 
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه به‌زودی از این کاتهای سوخت رونمایی می شود، یادآور شد: افزایش ضریب ایمنی از دیگر ویژگی‌های کارتهای جدید سوخت است.
 
در همین حال شهرام رضایی پیشتر یکی از تغییرات جدید اعمال شده در نسل جدید کارتهای هوشمند سوخت امکان خرید برخی از کالاهای غیر نفتی عنوان کرده و گفته بود: با اعمال این تغییرات جدید امکان خرید بلیت اتوبوس، مترو و سایر کالاهای مورد نیاز خانواده ها از طریق کارت هوشمند سوخت فراهم می شود.
 
معاون فنی سامانه هوشمند سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه در نسل جدید کارتهای هوشمند سوخت برای نخستین بار از نوار مغناطیسی استفاده شده است، بیان کرده بود: مردم اجباری در تغییر کلاس کارت هوشمند سوخت خود ندارند و به تدریج این تغییرات انجام خواهد شد.
 
به گزارش مهر، در حال حاضر بیش از 17 میلیون کارت هوشمند بنزین و گازوئیل در سطح کشور فعال است که از این تعداد نزدیک به 11 میلیون کارت سوخت برای خودروهای شخصی صادر شده است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.