این روزها شناسایی قیمت واقعی در بازار معاملات مسکن به حدی دشوار شده است که مشاوران املاک به صراحت به این امر اعتراف می‌کنند.

طبق اظهارات بسیاری از بنگاهداران مسکن در تهران، بازار مسکن به دلیل عدم کنترل و نظارت دچار هرج و مرج شده است و متضرر اصلی این آشفتگی فقط خریداران و مستاجران نوپایی هستند که به تازگی پا به بازار خرید مسکن گذاشته‌اند.

در فاصله چند ماه گذشته خریداران با ورود به بازار خرید مسکن هنگامی که از دلالان مسکن انتظار راهنمایی دارند تا آنها واحدهایی را که با نرخ‌های ارزنده و منصفانه به بازار فروش عرضه شده را معرفی کنند، مشاوران املاک خود را از اعلام قیمت‌های حقیقی معذور می‌دانند چراکه آنها معتقدند به علت عدم نظارت مسوولان بر نرخ‌های پیشنهادی و قیمت‌های معامله شده، ارقامی که حقیقی نیستند در بازار مسکن به نرخ‌های واقعی تبدیل شده‌اند.

یکی از دلالان در بازار مسکن در این باره به «دنیای اقتصاد» گفت: در شرایط فعلی، از بازار نمی‌توان توقع داشت که قیمت‌های واقعی عرضه شوند یا به طور واضح چنین نرخ‌هایی خودنمایی کنند.

وی تاکید کرد: نوسان اقلام خوراکی بهترین بهانه فروشنده‌ها در بازار مسکن شده است. وقتی مالک طی یک هفته ارزش ملک خود را به دلیل افزایش قیمت نان افزایش می‌دهد چطور می‌توان امیدوار به معرفی نرخ‌های ارزنده در بازار مسکن بود!

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.