معاون نظارت شورای شهر تهران گفت: موازی‌کاری‌ها در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و معاونت اجتماعی فرهنگی موجب شده تا با مشکل نظارت در این حوزه مواجه باشیم. فعالیت‌های فرهنگی معاونت باید در سازمان فرهنگی هنری ادغام شود تا این سازمان مرجع مشخص فعالیت‌های فرهنگی تهران باشد.
 
به گزارش تسنیم، عباس جدیدی عضو شورای شهر تهران، تصریح کرد: اولویت تمام امورات فرمایشات مقام معظم رهبری است، قطعاً ایشان نکات و لایه‌های زیرین و مغفول مانده جامعه را با توجه به بصیرتی که دارند بهتر از همه رصد می‌کنند و سخنان کارشناسی ایشان جان کلام و فصل‌الخطاب و چراغ راه مسئولان است و امروز دغدغه‌ ایشان مسائل فرهنگی و اجتماعی است.
 
این عضو شورای شهر تهران با تأکید بر این‌که فرهنگ حلقه واسط همه مسائل و مشکلات جامعه است، اظهار داشت: در روند تصویب بودجه 93 برای افزایش مناسب بودجه سازمان فرهنگی هنری بسیار تلاش کردیم اما وجود برخی موازی کاری‌ها در این زمینه مشکل ایجاد کرده است.
 
معاون نظارت شورای شهر تهران با تأکید بر این‌که باید به دنبال تفکیک فعالیت‌ها باشیم، گفت: من قائل به تفکیک فعالیت‌ها هستم، معاونت اجتماعی فرهنگی، باید تمرکز خود را بر روی مسائل اجتماعی قرار دهد و بخش فرهنگی این معاونت باید در دل سازمان فرهنگی هنری ادغام شود، چرا که مسائل فرهنگی در ساختار سازمان فرهنگی هنری تعریف می شود.
 
عباس جدیدی با بیان این‌که از نگاه تخصصی برای نظارت در حوزه فرهنگ دچار مشکل هستیم، گفت: امروز با وجود موازی کاری‌ها امر نظارت محقق نمی‌شود، زیرا مرجع فعالیت‌های فرهنگی مشخص نیست و مسئول پاسخگو برای تمام حوزه‌های فرهنگی نمی‌توان معرفی کرد.
 
وی با تأکید بر این‌که اعضای شواری شهر باید نگاه کارشناسی داشته باشند و کار را ریشه‌ای حل کنند، گفت: اکنون در موضوع فرهنگ شهر تهران با دو مشکل موازی‌کاری‌ها و کمبود بودجه مواجهیم که مساله موازی کاری در اولویت قرار دارد اما باید هر دو موضوع را همزمان مد نظر قرار داد. فعالیت‌های فرهنگی معاونت باید در سازمان فرهنگی هنری ادغام شود تا این سازمان مرجع مشخص فعالیت‌های فرهنگی تهران باشد.
 
عباس جدیدی در پایان درباره مدیریت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: رئیس سازمان، حجةالاسلام شهاب مرادی چهره‌ای فرهنگی و مدیری موفق، با کارنامه درخشان و مورد وثوق جامعه است؛ دلش برای مردم و قشر ضعیف جامعه می‌تپد و به دنبال حق مردم است؛ به نظرم شهاب مرادی قابلیت این را دارد تا نظام و جامعه فرصتی چند ساله برای اصلاح فرهنگ به وی دهند و هیات امنا نیز باید سازمان را در این مسئولیت یاری دهد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.