ظفر چاغلایان وزیر مستعفی اقتصاد ترکیه روز گذشته در جلسه مجلس ترکیه که به منظور بررسی پرونده فساد مالی 4 وزیر مستعفی کابینه اردوغان تشکیل شده بود، حضور یافت.

به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه حریت ترکیه، در جلسه دیروز مجلس ترکیه که با تنش و تشنج همراه بود ظفر چاغلایان وزیر مستعفی اقتصاد ترکیه بدون اینکه سخنی درباره صحت یا دروغ بودن قیمت 700  هزار دلاری ساعت مچی خود بگوید، گفت این ساعت را رضا ضراب از شرکت سازنده خریده ولی او پول آن را پرداخت کرده است و در لیست دارایی های خود نیز قیمت ساعت را اعلام کرده است.

این وزیر مستعفی کابینه اردوغان گفت:" یک روز در حال مطالعه روزنامه بودم تبلیغات این ساعت نظرم را جلب کرد و از ساعت خوشم آمد. به شماره آگهی زنگ زدم و با شرکت سازنده صحبت کردم . گفتند ما فقط ساعت را برای سفارش افراد می سازیم. پس از مدتی از شرکت مزبور به من تلفن زدند و گفتند: آیا این ساعت را می خواهید سفارش دهید؟ وقتی از شرکت به من زنگ زدند رضا ضراب هم در دفتر کار من بود. ضراب به من گفت: دفتر شرکت ما در نزدیکی شرکت سازنده این ساعت است می گویم برایتان بگیرند و بفرستند. پس از مدتی ساعت را  برای من فرستادند. روی فاکتور ساعت نام خریدار دیگر ولی روی برگه گارانتی نام من نوشته شده بود . من پول این ساعت را پرداخت کردم و حتی در لیست اعلامی دارایی هایم نیز آن را قید کردم.

چهار وزیر مستعفی کابینه اردوغان روز گذشته در مجلس ترکیه پاسخگوی اتهامات فساد مالی بودند

توضیحات وزیر مستعفی ترکیه درباره ساعت 700 هزار دلاری اش : رضا ضراب خرید اما پولش را دادم

در این جلسه  " معمر گولر" وزیر مستعفی کشور ترکیه نیز نحوه آشنایی خود با رضا ضراب را تشریح کرد. خبرنگار روزنامه حریت ترکیه بدون اشاره به محتوای اظهارات گولر تنها نوشته است که او اتهامات مربوط به فساد مالی خود را رد کرد ولی توضیحی درباره میلیون ها دلار پولی که در اتاق خواب پسرش کشف و ضبط شده بود، ارایه نکرد.

پرونده فساد مالی برخی وزرا و منصوبان کابینه اردوغان از 17 دسامبر سال گذشته میلادی با دستگیری دهها نفر از جمله فرزندان وزیرمستعفی کشور و شهر سازی آغاز شد.

رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه که این روزها برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در مرداد ماه سال جاری برنامه ریزی می کند، این پرونده را تلاش دولت موازی وابسته به فتح الله گولن رهبر متنفذ مذهبی برای ضربه زدن به حزب حاکم عدالت و توسعه خوانده است.
 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.