معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به تخفیف هایی که مشمول مشترکان همکاری کننده در مدیریت مصرف برق می شود، گفت: مشترکان خانگی برق کشور با اعمال مدیریت مصرف، بهای قبض کمتری پرداخته و برخی دیگر از مشترکان شامل تخفیف های عمده می شوند.
 
به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو، هوشنگ فلاحتیان افزود: کشاورزانی که برق چاه های خود را چهار ساعت در زمان پیک از مدار خارج کنند، در 20 ساعت دیگر مشمول استفاده از برق به صورت رایگان خواهند شد.
 
وی ادامه داد: اگر صنعتگران در ماه های تیر و مرداد در مجموع 200 ساعت مطابق برنامه زمان بندی شده با ما همکاری نمایند نیز مشمول تخفیف های عمده می شوند.
 
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با بیان اینکه مشترکان خانگی نیز که دارای کنتورهای سه تعرفه هستند، با اعمال مدیریت مصرف می توانند بهای کمتری برق پرداخت کنند، گفت: برای مثال استفاده از برق در بازه های زمانی نیم ساعت پیش از اذان مغرب تا چهار ساعت پس از آن جز تعرفه پرباری، چهار ساعت پس از اذان مغرب تا هفت صبح جز تعرفه کم باری و از هفت صبح تا نیم ساعت پیش از اذان مغرب جز تعرفه میان باری محسوب می شود.
 
فلاحتیان تصریح کرد: مشترکان برق با استفاده از برق در ساعات کم باری می توانند بهای قبض خود را به شدت کاهش دهند.
 
وی درباره مشترکان صنعتی برق نیز یادآور شد: صنایعی که دست کم پنج روز از تعمیر اساسی خود را در تابستان انجام دهند و 200 ساعت در طول ماه های تیر و مرداد مطابق برنامه های زمان بندی شده از سوی شرکت های برق، در مصرف مدیریت کنند، مشمول تخفیف های عمده برق می شوند.
 
معاون وزیر نیرو با بیان اینکه تعرفه برق مناطق گرمسیری از مدت ها پیش با توجه به نوع منطقه و گرمای هوا در ماه های مختلف به صورت مخفف حساب می شود، اضافه کرد: مناطق گرمسیری کشورمان به چهار منطقه تقسیم شده و بنابر سیاستی که از پیش بوده، تعرفه های این مناطق بسیار ارزان تر از سایر مناطق است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.