لوله گاز ایران , نخست وزیر پاکستان , واردات نفت

 

این مقام پاکستانی همچنین افزود که ایران موافقت کرده است یک خط اعتباری به ارزش 250 میلیون دلار برای پروژه خط لوله گاز ایران به پاکستان در طرف پاکستانی افتتاح کند.

نفتکشیک مقام پاکستانی اعلام کرد که ایران پیشنهاد داده  تا روزانه 80 هزار بشکه نفت به این کشور صادر کند و پول آن را با تاخیر سه ماهه دریافت کند.

دکتر عاصم حسین دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان در امور نفت و منابع طبیعی روز گذشته در جریان یک کنفرانس خبری در اسلام آباد ضمن اعلام این موضوع گفت : هنوز تصمیمی درباره این پیشنهاد سخاوتمندانه ایران نگرفته ایم و موضوع را با بانک مرکزی مورد مشورت قرار می دهیم.

این مقام پاکستانی همچنین افزود که ایران موافقت کرده است یک خط اعتباری به ارزش 250 میلیون دلار برای پروژه خط لوله گاز ایران به پاکستان در طرف پاکستانی افتتاح کند.

پروژه خط لوله گاز ایران به پاکستان قرار است تا پایان سال 2014 میلادی تکمیل شده و به بهره برداری برسد .

ایالات متحده آمریکا و برخی کشورهای غربی به دولت پاکستان فشار وارد می کنند تا از انجام این پروژه مشترک با ایران صرف نظر کند ، اما مقامات اسلام آباد که کشورشان با مشکل تامین انرژی دست به گریبان است تمایل زیادی به واردات انرژی از ایران نشان می دهند.

دکتر عاصم حسین همچنین افزود که پیشنهادی مشابه پیشنهاد ایران از عراق نیز دریافت کرده است و وی برای مذاکره در این زمینه با مقامات عراقی در اواسط ماه مارس به بغداد سفر خواهد کرد .

وی در این زمینه افزود : " واردات نفت از عراق تنها زمانی میسر خواهد بود که بانک دولتی پاکستان انجام این معامله را تحت پوشش مبادلات ارزی خارجی قرار دهد و در غیر این صورت واردات نفت از عراق به سود اسلام آباد نخواهد بود.

پاکستان با مشکل تامین انرژی روبرو است و بسیاری از شهرهای بزرک این کشور با مشکل روزانه ساعت ها قطعی برق مواجه هستند ..../عصرایرانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.