سرقت از حساب مرد پولدار

مردي كه در پي انتقامگيري از كارفرماي سابقش، به كمك همسر خود از حساب بانكي او بيش از شش ميليون تومان پول دزديده بود، همراه همسرش از سوي پليس فتاي استان البرز دستگير شد.

رسيدگي به اين پرونده 17 خرداد امسال در پي شكايت مرد سالخورده‌اي مبني بر سرقت شش ميليون و 300 هزار تومان از حساب بانكي‌اش در دستور كار پليس فتاي توليد و تبادل اطلاعات استان البرز قرار گرفت.

با شروع تحقيقات، معلوم شد پول‌هاي سرقت شده از حساب شاكي، به حساب چند مغازه‌دار بابت فروش لپ‌تاپ، گوشي تلفن همراه، طلا و لوستر واريز شده است.

به اين ترتيب فروشندگان شناسايي و به مركز پليس احضار شدند و در تحقيقات گفتند يك زن و مرد جوان از مغازه‌شان كالاهايي خريده‌اند كه در ادامه از طريق دوربين مداربسته مغازه‌ها، تصاوير زوج جوان شناسايي شد.

 

دوربين مدار بسته، تصوير سارقان را لو داد

ماموران فتاي استان البرز با بررسي تصاوير متهمان فراري، متوجه شدند مرد متهم پيش از اين كارگر پمپ بنزين شاكي بوده است.

با مشخص شدن هويت مرد سارق، او تحت تعقيب قرار گرفت تا اين كه دختر شاكي با حضور در پليس فتاي استان البرز، اطلاعات جديدي را در اختيار پليس قرار داد.

 

سارق قصد انتقام داشته است

دختر شاكي، دزد فراري را شايان معرفي و عنوان كرد او كارگر پدرم بود و از يك سال پيش مرا فريب داده و با من ارتباط دوستي برقرار كرده بود و از شماره رمز كارت اعتباري پدرم كه در اختيار من بود، اطلاع داشت.

وي اضافه كرد: پس از مدتي رابطه دوستي‌مان تيره شد و پدرم نيز به‌دليل اختلاف‌هايي، او را اخراج كرد. گمان مي‌برم شايان پول‌هاي پدرم را دزديده است. با اطلاعاتي كه دختر شاكي در اختيار پليس قرار داد، روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله جديدي شد.

جستجو‌ها در اين باره ادامه داشت تا اين كه روز‌هاي پاياني هفته گذشته متهم فراري همراه زن جواني در يكي از محله‌هاي كرج دستگير شد. متهمان با انتقال به پليس فتاي استان البرز در بازجويي گفتند زن و شوهر هستند و در سرقت پول‌هاي شاكي همدست بوده‌اند.

 

اعتراف به دزدي با همدستي همسر

مرد متهم در اظهاراتش گفت: با اطلاع همسرم از موضوع ارتباط من با دختر كارفرمايم ـ شاكي ـ رابطه من و دختر جوان پايان گرفت و پدرش نيز مرا اخراج كرد.

متهم اضافه كرد: مدتي بعد همسرم مرا وسوسه كرد تا با اطلاعاتي كه از حساب بانكي كارفرماي سابقم دارم، از حساب او پول برداشت كنيم. به اين ترتيب همسرم از حساب بانكي كارفرماي سابقم بيش از شش ميليون تومان برداشت كرد.

سرهنگ كاكوان، رييس پليس فتاي استان البرز در اين‌باره گفت: در پي اعتراف متهم، همسر او نيز در بازجويي گفته‌هاي شوهرش را تائيد كرد.

وي افزود: با اعتراف اين زوج، آنها با قرار قانوني روانه زندان شدند. تحقيقات تكميلي از آنها ادامه دارد./جام جم آنلاينرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.