تاريخ : | | نویسنده : chatpouya

 

 

 

براساس شاخص‌هاي سازمان‌ملي جوانان فقط...

نايب‌رئيس كميسيون اجتماعي مجلس در گفت‌و‌گو با ايلنا:

براساس شاخص‌هاي سازمان‌ملي جوانان فقط برخي آقايان مي‌تواند ازدواج كند


اگر قرار است كسي در خانواده بر ديگري مسلط شود اين فرد مي‌تواند يا مرد باشد يا زن و دليلي ندارد كه مردان را حاكم مطلق خانواده‌ها بدانيم،چنين كاري غيرعقلي است/ معرفي شاخص‌ها از سوي سازماني دولتي غيرضروري است.

ايلنا: اگر به شاخص‌هايي كه سازمان ملي جوانان در رابطه با مرداني كه صلاحيت ازدواج دارند، توجه كنيم آن چيزي كه در ذهن تداعي مي‌شود فقط شخص آقاي بذرپاش است. گويا فقط رئيس سازمان ملي جوانان صلاحيت ازدواج دارد.
مجيد نصيرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا گفت: سازمان ملي جوانان به لحاظ ساختاري مجموعه ستادي و كوچكي است كه وظايف اجرايي بر عهده آن گذاشته نشده است.
او ادامه داد: بر اساس شرح وظايف سازمان ملي جوانان بايد يك دستگاه هماهنگ‌كننده بين دستگاه‌هاي اجرايي كشور باشد و سياست‌هاي مختلف جوانان را به آنها ابلاغ كند تا اين دستگاه‌ها با اعتبارات و برنامه‌هايي كه دولت به آنها داده است در زمينه حل مشكلات جوانان اقدام كنند.
نايب رئيس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي در رابطه با اقدام سازمان ملي جوانان در بيان خصوصيات دختران و پسران جوان براي ازدواج گفت: جامعه ما به اين حد از بلوغ رسيده است كه جوانان آن شاخص‌هاي مربوط به ازدواج را بدانند و خود در رابطه با انتخاب همسر خود اقدام كنند بنابراين اين اقدام ملي سازمان ملي جوانان در معرفي شاخص‌ها غيرضروري است.
نصيرپور گفت: البته اگر به شاخص‌هايي كه سازمان ملي جوانان در رابطه با مرداني كه صلاحيت ازدواج دارند، توجه كنيم آن چيزي كه در ذهن تداعي مي‌شود فقط برخي آقايان هستند.
نايب رئيس كميسيون اجتماعي مجلس گفت: در زندگي خانوادگي زوجين يعني زن و مرد بايد از هم حرف‌شنوي داشته باشند و اين‌گونه نيست كه زن به طور مطلق در اختيار مرد باشد و بدون هيچ چون و چرايي از گفته‌هاي او تبعيت كند اصلا چنين كاري غيرعقلي است و با توجه به اينكه زنان ايراني به رشد و بالندگي مناسبي رسيدند و از صلاحيت بالايي برخوردارند مسلما چنين چيزي را نمي‌پذيرند.
نصيرپور گفت: حتما سازمان ملي جوانان توجه دارد كه جامعه ما متشكل از دو جنس مرد و زن است و اگر بنا باشد غلبه‌اي يك نفر در خانواده وجود داشته باشد هيچ ضرورتي ندارد نسخه قطعي در نظر بگيريم و بگوئيم مرد بايد حرف آخر را بزند بلكه مي‌توان گفت اگر قرار است كسي در خانواده بر ديگري مسلط شود اين فرد مي‌تواند يا مرد باشد يا زن و دليلي ندارد كه مردان را حاكم مطلق خانواده‌ها بدانيم.
اين نماينده مجلس به سازمان ملي جوانان توصيه كرد: در تدوين مسائل اين‌چنيني كه از حساسيت فراواني برخوردار است از كارشناسان خبره با جنسيت‌ها و جهت‌گيري‌هاي مختلف استفاده كند و بعد از رسيدن به يك جمع‌بندي اظهارنظر نهايي خود را اعلام كند تا با چنين مشكلاتي مواجه نشود.
او ادامه داد: برازنده سازمان ملي جوانان نيست كه متهم به جانب‌داري از گروه جنسي در جامعه شود و خوب است سازمان ملي جوانان با توجه و دقت بيشتري برنامه‌هاي خود را پيش ببرد.
نايب رئيس كميسيون اجتماعي مجلس گفت: البته براي ايجاد ازدواج‌هاي بيشتر در كشور و علاقه‌مند كردن جوانان به ازدواج بايد توجه به زيرساخت‌هاي لازم براي ازدواج داشت و بايد براي تامين شغل و مسكن براي جوانان اقدامات لازم را انجام داد كه اگر شرايط براي ازدواج جوانان مهيا شود ديگر نبايد نگران چگونگي ازدواج جوانان بود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.