تاريخ : | | نویسنده : chatpouya

 

 

 

 بن بست جاسوس ها در مطب خانم شراره

 

 

ترور رفیق حریری و متعاقب آن تشکیل دادگاه بین المللی برای یافتن و محاکمه عاملان این ترور، به دستاویزی برای جریان های ضد مقاومت در لبنان تبدیل شده است تا بتوانند در لوای تحقیقات ترور، در جستجوی اطلاعات مرتبط با حزب الله باشند.

 

گزارش های رسیده از لبنان حاکی از آن است که پس از ناکامی های جدی این جریان در دستیابی به اطلاعات محرمانه حزب الله، روز گذشته، دو زن از طرف کمیته تحقیق به مطب یک پزشک زنان و زایمان در ضاحیه بیروت مراجعه کرده و خواستار آن شده اند که این پزشک که "ایمان شراره" نام دارد، پرونده های بیماران خود به همراه آدرس و شماره تلفن ایشان را در اختیار آنها قرار دهد!

گویا بازرسان دادگاه بین المللی مطلع شده بودند که همسران تعدادی از اعضای حزب الله لبنان، برای معالجات نزد این پزشک می روند و از این رو فرصت را مغتنم دانسته و کوشیده اند ، اطلاعاتی درباره این افراد از جمله آدرس، شماره تلفن، ایمیل و برخی اسناد پزشکی به دست آورند.

با این حال، دکتر شراره در مقابل افشای اطلاعات محرمانه بیماران که جزو خط قرمزهای حرفه پزشکی است مقاومت کرده و این بگو مگو باعث مداخله زنان حاضر در مطب شده و دقایقی بعد یک اجتماع ده ها نفری از زنان در مقابل این مطب را باعث شده و درگیری هایی به وجود آمده است.

نکته جالب توجه این که آن دو زن بازرس نه تنها نتوانسته اند اطلاعات و مدرکی از دکتر شراره بگیرند بلکه مدارک همراه خود را نیز جا گذاشته و فرار کرده اند، مدارکی که گفته می شود یکی از آنها نشان می دهد این اطلاعات برای مقاصدی فراتر از ماجرای ترور حریری و با هدف انتقال نهایی به اسراییلی ها در حال جمع آوری بوده اند.

نکته جالب اینجاست  که بلافاصله بعد از این ماجرا، بان کی مون دبیرکل سازمان ملل نیز سراسیمه وارد گود شده و خواستار خلع سلاح حزب الله شده است و البته بدیهی است خلع سلاح خواست دائمی اسراییل است.

قرار است در واکنش به این ماجرا، سید حسن نصرالله سخنرانی کند.

ماجرای تلاش برای دستیابی به اطلاعات پزشکی 17 نفر از بیماران دکتر شراره که قرار بود بی سروصدا انجام شود، با مقاومت این پزشک و مساعدت سایر زنان لبنانی، پرده از اهدافی انداخت که در لوای دادگاه بین المللی ترور حریری ، از سوی صهیونیست ها دنبال می شود و آن چیزی نیست جز کسب اطلاعات محرمانه و حتی خصوصی اعضای حزب الله برای ترور و حذف فیزیکی آنها و تضعیف مقاومت جهت مهیاسازی حمله ای دیگر به لبنان، لبنانی که گویا باز، آبستن حوادث بزرگی است.

پیشتر و دستکم در سه مورد طی سال های 1998 تا 2005 منابع اطلاعاتی اسرائیل با استفاده از اسناد پزشکی خانواده های رهبران فلسطینی و لبنانی محل اقامت آنها را یافته و عملیات تروریستی موفقیت آمیز داشته باشند.../عصرایرانرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.