تاريخ : | | نویسنده : chatpouya

 

غذای نذری، انگیزه قتل برادر

 

  ۵ ماه پس از وقوع جنایتی در شرق تهران، فردی كه برادر معتادش را به قتل رسانده بود، روز گذشته به جرم خود اعتراف كرد.

به گزارش «جام جم»، در یكی از روزهای شهریور امسال، مسوولان بیمارستانی در شرق تهران در تماس با پلیس، از مرگ جوانی ۳۰ ساله كه از ناحیه سینه مجروح و به این محل منتقل شده بود، خبر دادند.

پس از حضور ماموران در محل و گزارش حادثه به بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران، دستور قضایی در این ارتباط صادر و پرونده برای تحقیقات به پلیس آگاهی ارسال شد. با شناسایی خانواده مقتول، مشخص شد جوان فوت شده مجید نام داشته است.

خانواده وی در تحقیقات عنوان كردند، مجید اعتیاد شدیدی به شیشه، كراك و قرص های روانگردان داشت و چون به دلیل مصرف مواد مخدر حالت عادی نداشت، در پی برخورد با پنجره و شكسته شدن شیشه، از ناحیه سینه بشدت آسیب دیده و مرده است.

درگیری در مجلس ختم پدر

پس از اظهارات خانواده مقتول، تحقیقات كارآگاهان مشخص كرد، روز حادثه مراسم سالگرد پدر خانواده بوده كه میان مجید (مقتول) و ۲ برادرش به نام های اصغر و كیوان درگیری رخ داده كه در این درگیری مجید فوت كرده است.

با توجه به این كه نتایج تحقیقات و شواهد به دست آمده در مدت ۵ ماه، مشخص می كرد مجید به دست یكی از اعضای خانواده اش به قتل رسیده است، بازپرس شاهنگیان در شعبه دوم دادسرای جنایی تهران دستور دستگیری ۲برادر مقتول را صادر كرد.

با تحقیق از ۲ برادر مقتول، یكی از آنها به نام كیوان روز گذشته در اعترافات خود گفت: وقتی از مجلس ختم پدرمان به خانه بازگشتیم، دوستان مجید كه افراد خلافكار و معتاد بودند، در خانه آمده و درخواست غذا كردند و زمانی كه به حضور آنها اعتراض كردیم، این موضوع موجب مشاجره میان من و مجید شد.

وی افزود: وقتی وارد اتاق شدیم، او به سمت آشپزخانه رفت و پس از شكستن شیشه، با چاقو به من حمله ور شد كه در یك لحظه روی چاقو افتاد.

وی افزود: پس از این حادثه با اورژانس تماس گرفته و او را به بیمارستان رساندیم، اما وی بر اثر فرو رفتن چاقو به قلبش جان باخت.

در پی این اعترافات، دیگر برادر مقتول نیز جزئیات این درگیری را بیان كرد. بازپرس جنایی با صدور قرار قانونی، دستور بازسازی صحنه و ادامه تحقیقات را صادر كرد..... / گزارش : جام جم آنلاینرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.