پنج سال جدایی از زن و فرزندان، به دلیل خساست!

فردی كه با جذب دختران فراری و معتاد، از آنان برای توزیع مواد مخدر استفاده می كرد دستگیرشد.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با حضور مرد میانسالی به كلانتری ۱۰۳ گاندی با بیان اینكه دختر جوانشان به نام «مریم» مدتی است به ماده مخدر از نوع شیشه اعتیاد پیدا كرده است مدعی شد كه دختر جوانش از خانه متواری شده اما مریم هر از چند گاهی به خانه بازگشته و با تهدید و زور از والدینش مبلغی دریافت می كند.

این مرد در ادامه با اشاره به پیگیری هایش در مورد وضعیت و محل سكونت مریم گفت: پس از مدتی متوجه شدیم كه او در خانه یكی از اراذل و اوباش بنام در خیابان معلم به نام «قاسم» زندگی می كند.

با ثبت این شكایت، ماموران برای تعیین صحت و سقم این مساله تحقیقات خود را آغاز كرده و در تحقیقات اولیه دریافتند فردی به نام «قاسم» معروف به «قاسم افغانی» منزل خود را به مكانی برای زندگی و رفت و آمد دختران جوان و فراری كرده بگونه ای كه ضمن آن كه زمینه را برای اعتیاد این زنان فراهم می كند، از آن دختران برای تهیه و توزیع موادمخدر استفاده می كند.

با به دست آمدن این سرنخ ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضایی به مدت چند شبانه روز محل سكونت «قاسم افغانی» را تحت نظر گرفته و دریافتند در ساعات خاصی از شبانه روز افراد مختلفی به صورت مخفیانه به این منزل مراجعه می كنند.

بدین ترتیب ماموران بلافاصله مراتب را به مقام قضایی اعلام كرده و با اخذ دستور قضایی در یك عملیات غافلگیرانه و در ساعت ۶ صبح یكی از روزهای هفته گذشته وارد منزل متهم شده و متهم را به همراه مریم در مخفیگاه دستگیر كردند.

به گزارش ایسنا، همچنین ماموران در بازرسی از مخفی گاه «قاسم» مقادیری موادمخدر و ابزار آلات استعمال موادمخدر، تجهیزات ماهواره ای و یك قبضه سلاح تقلبی و همچنین مقادیر زیادی مدارك جعلی كشف و ضبط شد.

همچنین ماموران در بازرسی از منزل «قاسم» دریافتند كه وی در اطراف منزل خود با نصب دوربین مدار بسته اقدام به كنترل رفت و آمدها در اطراف مسیر منزلش می كند.

با انتقال این افراد، ماموران در تحقیقات ابتدایی دریافتند متهم تبعه كشور افغانستان بوده اما با ایجاد مدارك جعلی خود را ایرانی و تبعه یكی از شهرهای استان خراسان معرفی كرده بود.

به گزارش ایسنا، قاسم به همراه پرونده تشكیل شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شده است.... / خبرگزارى ايسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.