مهر: وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر جذب نیروهای کارشناس، خبره و کارآفرین در بدنه این دستگاه گفت: آموزش و پرورش یک بنگاه کاریابی نیست و این نهاد نیازمند به کارگیری انسانهای خلاق و نوآور است.

علیرضا علی احمدی امروز در جلسه شورای معاونین و مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان در باشگاه فرهنگیان ساری افزود: آموزش و پرورش باید مبتنی بر آموزها وحیانی و نگاره های ملی مذهبی در کشور طراحی شود.

وی خاطر نشان کرد: کتب دینی در آموزش و پرورش باید مبتنی بر نیازهای دینی حال و آینده جامعه باشد.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه فرهنگیان پرچمدار مشارکت سیاسی جامعه هستند، تصریح کرد: آموزش و پرورش امروز به برکت وجود معلمین دلسوز و زحمتکش فرهنگی توانسته بر ارتقاء سطح سواد و معلومات دانش آموزان این مرز و بوم بیافزاید.

علی احمدی با بیان اینکه آموزش و پرورش امروز در کشور دارای نواقص و نارسایی هایی است، یادآور شد: آموزش و پرورش ایران، به روز و مدرن نیست.

به گفته وی، آموزش و پرورش نیازمند ایجاد خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی، اراده، پرورش، بصیرت، تعقل، شکوفایی همه جانبه استعدادهای فطری به فرهنگ نهاده شده در وجود یکایک فرزندان این ملت است.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش نیازمند تخصص های فراوان جدیدی است، گفت: این بدنه عریض و طویل کشور نیز نیازمند انسان های خلاق و نوآور از بین ممتازین دانش آموختگان حوزه و دانشگاه است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز تحولات بزرگی در دنیا به وقوع پیوسته یا در حال اتفاق است که ما هنوز خود را برای پاسخگویی به آنها وفق ندادیم.

علی احمدی اظهار داشت: برای تحول در آموزش و پرورش نیازمند شناسایی فرصت های تربیتی هستیم.

وی با بیان اینکه هنوز در تعریف تعلیم و تربیت در جامعه آموزشی دچار مشکل هستیم افزود: آموزش و پرورش تا رسیدن به تحول غایی در عرصه معرفت دینی و رهنامه تربیت اسلامی فاصله بسیاری دارد.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه عزم ملی برای تحول در عرصه تعلیم و تربیت اسلامی در کشور نیاز است اظهار داشت: چشم انداز و دیدگاه مشترک در شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی آموزش و پرورش مشخص نیست.

به گفته علی احمدی، عدم مداخله نهادهای غیرمتخصص در آموزش و پرورش لازم است.

دیدار با مدیران و فرهنگیان منتخب، نخبگان و افتخار آفرینان دانش آموزی استان و شرکت در دومین جلسه استانی هیئت دولت از جمله برنامه های سفر امروز وزیر آموزش و پرورش به مازندران است.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.