تاريخ : | | نویسنده : chatpouya

در پی دستگیری یک باند سارق خودروها که سرقت هایی را تحت عنوان مسافر کش از شهروندان تهرانی انجام می دادند رئیس پلیس آگاهی تهران نسبت به این موضوع هشدار داده و از شهروندان خواست برای سفرهای درون شهری سوار مسافرکش های شخصی نشوند.

به گزارش مهر، عباس علی محمدیان که در جمع خبرنگاران در نشست امروز پلیس آگاهی سخن می گفت افزود: در هفته اخیر یک گروه سارق خودرو شناسایی و دستگیر شدند که بنا بر تحقیقات پلیس آگاهی و اعترافات متهمان این افراد با اقدام به سرقت خودرو به مسافرکشی در سطح شهر تهران پرداخته و متعاقب آن اموال مسافران را نیز به سرقت می بردند.

وی تصریح کرد: این گروه سارقان که تعدادشان 6 نفر بوده وهمگی آنها افغانی هستند هم درشمال شهر و هم درجنوب شهر مسافر کشی می کردند و پس ازسوار شدن مسافر اموالش را با تهدید و زورگیری از او می گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان این مطلب که زورگیری با مسافرکش های شخصی برای چندمین بار در تهران اتفاق افتاده و پلیس بارها در این ارتباط هشدار داده، گفت:هر چند در این ارتباط اطلاع رسانی هایی صورت گرفته و ما درمورد آن به شهروندان هشدار داده ایم اما متاسفانه برخی شهروندان به این هشدارها توجهی نکرده و از مسافرکش های شخصی استفاده کرده اند که نتیجه اش سرقتهایی از این قبیل شده است.

محمدیان پیشنهاد داد: شهروندان برای احتیاط بیشتر از وسایط نقلیه عمومی استفاده کرده و چنانکه اتفاقی به این شکل که توضیح دادم افتاد شهروندان حتما مشخصات داخل خودرو را به خاطر بسپارند چرا که در شناسایی متهمان به پلیس کمک می کند.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.