عصرایران- در پی اظهارات وزیر کشور در خصوص بازنگری در طرح امنیت اجتماعی - که توسط نیروی انتظامی در حال اجراست - ارگان مطبوعاتی حزب الله از صادق محصولی انتقاد کرد که چرا علیه این طرح سخن گفته است.

"یالثارات" در ستون "یادداشت هفته" خود با ادعای اینکه اجرای طرح امنیت اجتماعی از آرزوهای مردم بود و نظرسنجی ها نیز نشان می دهد که حتی خانواده هایی که در سطح معمولی اعتقادات مذهبی هستند از اقدام نیروی انتظامی در تذکر و تنبیه جوانان اظهار رضایت می کنند، از وزیر کشور پرسیده است که با وجود این اقبال عمومی نسبت به طرح امنیت اجتماعی، به نمایندگی از کدام اقشار از بازنگری در این طرح سخن گفته است؟!

ارگان انصار حزب الله، طرح امنیت اجتماعی را "کار زمین مانده نظام" و "پاک سازی نمای بیرونی جامعه" دانسته و از وزیر کشور و مسوولان دیگر که "با حرف ها و نقدهای غیرمنصفانه وارد این موضوع می شود" خواسته است که اگر گرهی باز نمی کنند، خود گرهی نباشند.

ارگان انصار البته این را هم گفته که بر این طرح اشکالاتی هم دارد (که اشاره ای به اشکالات نکرده) و در عین حال به وزیر کشور توپیده که چرا انتقاد خود از این طرح را "علنی" بیان می کند تا نیروی انتظامی "مظلوم" شود، دستاویزی برای دشمنان ایجاد گردد و زمینه تشکیک در اجرای این طرح فراهم آید؟!

گفتنی است بخشی از طرح امنیت اجتماعی که به ویژه در میادین و چهاراه های اصلی تهران مشهود است جلب جوانان به ویژه دخترانی است که از نظر پلیس، لباس مناسبی ندارند و از جمله پوشیدن برخی چکمه های زنانه نیز باعث بازداشت افراد و انتقال آنها به مراکز پلیس می شود.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.