فارس: همايش بين‌المللي خليج فارس صبح امروز با حضور حداد عادل، علي‌اكبر اشعري و با سخنراني حسن حبيبي رييس بنياد ايران‌شناسي در سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران افتتاح شد.

مراسم افتتاحيه همايش بين‌المللي خليج فارس صبح امروز با حضور غلامعلي حداد عادل رييس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي، حسن حبيبي رييس بنياد ايران‌شناسي و علي اكبر اشعري مشاور فرهنگي رييس جمهور و رييس سازمان اسناد و كتابخانه ملي در محل اين سازمان افتتاح شد.

محسن تهراني‌زاده دبير همايش در ابتداي اين مراسم بيان داشت: شناخت تمدن و فرهنگ كهن، در كنار مطالعات ايران امروز با داشتن توان ترويج و بهره‌برداري از دستاوردهاي آن، موجب مي‌گردد ايران و ايراني با اتكاء به اندوخته‌ها و ميراث گرانبار، چشم‌انداز آينده خود را ترسيم كند و هم چنان بر تحكيم و استواري تكيه‌گاهش افزايش يابد.

معاون اطلاع‌رساني و همكاري‌هاي علمي و بين‌الملل بنياد ايران‌شناسي در ادامه بيان داشت: از آن هنگام كه تاريخ بشر مكتوب شد و جغرافي به گونه‌اي علمي در مقياس با سطح و حد تحقيق و مطالعه در دوران باستان مورد بررسي قرار گرفت، نام خليج فارس جزء چهار درياي شناخته شده‌اي بود كه به اعتقاد يونانيان كهن همگي از يك اقيانوس عظيم به وسعتي معادل همه آب‌هاي جهان سرچشمه مي‌گرفتند.

تهراني‌زاده در تبيين شيوه اطلاع‌رساني همايش بين‌المللي خليج فارس اظهار داشت: اين همايش در پانزده قلمرو با انتشار و توزيع فراخوان آن در مراكز علمي و تحقيقاتي، دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي و... در هريك از استان ها صورت پذيرفت. در بخش بين‌الملل هم از طريق شبكه اينترنت از خرداد 86 در 6 حوزه جهان انجام شد.

وي گفت: براي دريافت خلاصه مقالات و مقالات كامل با 2 هزار نفر از اعضاي هيات علمي و پژوهشگران و رؤساي حدود 300 دانشگاه و همچنين بيش از يكهزار ايرانشناس و شرق‌شناس و 200 دانشگاه در مناطق شش گانه مكاتبه به عمل آمد.

در ادامه اين مراسم حسن حبيبي به ايراد سخنراني پرداخت كه به دليل وضعيت بسيار نا مناسب فني و عدم پخش صداي سخنران در سالن حضار قادر به شنيدن اين سخنراني نشدند.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.