فارس: امام جمعه مشهد گفت: امروز نيز شگرد سياسي آل بني‌عباس وجود دارد و جريان‌هاي سياسي با حرف امام و شهدا به جنگ رهبري و انقلاب آمده‌اند.

آيت‌الله احمد علم‌الهدي در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته مشهد در جوار بارگاه نورباران رضوي با اشاره به شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: سيماي اين امام در ابعاد مختلف نقش آموزش بصيرت براي همه دارد.
وي با اشاره به بيانات رهبري درمورد ضرورت بصيرت براي جامعه گفت: ايشان اعلام داشتند پرچم مقابله با فتنه را كسي حمل نمي‌كند مگر اينكه بصيرت داشته باشند.
عضو خبرگان رهبري يادآور شد: نكته‌‌اي كه در سيره سياسي امام صادق مشاهده مي‌شود، بصيرتي است كه نمود آن زندگي سياسي و اجتماعي خط‌ساز ايشان است.
وي با بيان اينكه اهل بيت رسول‌الله(ص) به سه نوع مظلوميت دچار شدند، گفت: كنار زدن اهل بيت از قدرت، سركوب فرزندان پيامبر و استخدام مظلوميت اهل بيت براي رسيدن به قدرت ظالمان را مي‌توان در اين زمينه نام برد كه برخي از تمام اين ابزار براي رسيدن به قدرت و ثروت استفاده كرده‌اند.
علم‌الهدي با اشاره به بخشي از زندگي منصور دوانيقي عباسي كه عامل شهادت امام صادق بود، اظهار داشت: منصور در طول زندگي خود با فريب مردم، خود را از پيروان علي(ع) معرفي كرد، دليل اين امر وارد كردن امام ششم به دربار براي مشروعيت‌بخشي به خود بود كه اين كار نشد و امام را به شهادت رساند.
خطيب جمعه مشهد گفت: امروز نيز شگرد سياسي بني‌عباس وجود دارد و جريان‌هاي سياسي با حرف امام و شهدا به جنگ رهبري و انقلاب آمده‌اند.
وي با تاكيد بر اينكه بايد نسبت به مسائل بصيرت يافت، گفت: امروز علم امام و شهدا براي جنگ با ولايت توسط عده‌اي سياسيون برداشته شده است، در جامعه‌اي كه بصيرت وجود ندارد و براساس تشخيص در برابر مسائل عمل نمي‌كند، فتنه رشد مي‌كند.
وي خاطرنشان كرد: اينكه تنها براي امام صادق اشك بريزيم و براي ما خط‌ساز نباشد، بيهوده است.
رئيس ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر خراسان رضوي ادامه داد: امروز برخي با منحرف كردن برخي بازماندگان شهدا و يا كساني كه همراه امام بودند، انديشه ولايت‌كشي دارند.
وي تاكيد كرد: همه بايد بايد با بصيرت در برابر دشمنان ولايت بايستيم.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.