رييس دانشگاه كشاورزي و منابع طبيعي رامين خوزستان گفت: دو دانشجوي مقطع كارشناسي‌ ارشد دانشگاه كشاورزي و منابع طبيعي رامين خوزستان روز دوشنبه، 5 دي‌ماه مورد حمله چهار ناشناس در خارج از كوي اين دانشگاه قرار گرفتند.

عبدالعظيم آجيلي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره اين حادثه گفت: اين دو دانشجوي پسر در حالي كه پس از آبياري مزرعه، در حال بازگشت به دانشگاه بودند، مورد حمله اين افراد قرار گرفتند.

وي با بيان اينكه اين حادثه نزديكي غروب در مزرعه دانشگاه واقع در فاصله 100 تا 1500 متري از كوي رخ داده‌ است، افزود: به گفته دانشجويان اين افراد در حالت عادي از نظر رواني قرار نداشتند.

رييس دانشگاه كشاورزي و منابع طبيعي رامين خوزستان ادامه‌داد: يكي از اين دانشجويان از ناحيه 2 كتف و ديگري از ناحيه دست با چاقو مجروح شدند.

آجيلي با بيان اينكه دانشجويان براي مداوا به بيمارستان امام خميني (ره) اهواز اعزام شدند، گفت: پس از اين حادثه جلسه‌اي با فرماندار شهرستان تشكيل و جزييات حادثه براي وي شرح داده شد.

وي خواستار شد: با توجه به اين كه بيشتر دانشجويان ما را دختران تشكيل مي‌دهند، امنيت بيشتري در اطراف دانشگاه با حمايت مسئولان ايجاد شود. ملاثاني اكنون به يك شهرستان تبديل شده‌ است اما هنوز زيرساخت‌هاي لازم و ضروري را ندارد.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.